Kuchyně

Častým požadavkem zákazníka je poslední dobou sklo v požadovaném odstínu např. pro obklady kuchyňských linek. Pro většinu aplikací se používají skla lakovaná. Lesklý povrch a širokou škálu barev poskytuje sklo Lacobel. Pokud je požadován matný vzhled je k dispozici sklo Matelac. Tato skla si může namontovat i zručnější obkladač nebo kutil. Skla kalená, smaltovaná vypalovací barvou, jsou použita v případě mechanicky nebo tepelně namahaných obkladů, např. v blízkosti plynového hořáku, novou variantou je kalitelný Lacobel T. V případě požadavku nestandartních barev je možné sklo lakovat speciálními barvami AQUALOR. Sladění barev s Vaší linkou můžete vyzkoušet zde: Vizualizér. Novou, a velmi efektní možností, je zalaminování přírodních dekorů jako je kámen, kov a nebo látka.

FOTOSKLO - Obklad s fotomotivem dle Vaší fantazie

Popusťte uzdu své fantazii a dotvořte si interiér do posledního detailu. Můžete dodat motiv vlastní, např. oblíbené panorama, fotografii z dovolené nebo domácího mazlíčka, a to v dostatečném rozlišení min. 300 dpi nebo si vybrat z fotografií na www.shutterstock.cz

Díky nové technologii tisku na modifikovanou fólii HDPE a následné laminaci pomocí EVASAFE fólie na vlastní sklo se nám podařilo výrazně zlepšit mechanické vlastnosti a voděodolnost, dále zkrátit termín výroby a snížit i celkovou cenu.

Galerie

 

Kontakty

SKLOBENDL s.r.o
Kamarytova 156
39601 Humpolec

Otevírací doba:
Po-Pá: 7:30 - 16:00

Tel./fax:
+420 565 532 198

Email:
info@sklobendl.cz

Napište nám

Při zpracování Vašeho požadavku se řídíme nařízením o Ochraně osobních údajů.