Rámování obrazů

Provádíme adjustace různých uměleckých děl, rámujeme obrazy, tisky, diplomy, plakáty, výšivky, puzzle aj. Do vybraného rámu můžeme vsadit také zrcadlo obyčejné nebo fazetové.

Samozřejmostí je široký sortiment rámů a také paspart. Nabídku pro Vás stále obměňujeme a nabízíme lišty různých výrobců a dovozců. Přijeďte si vybrat přímo k nám. Nabídneme Vám odbornou pomoc a pokud budete chtít i radu.

Obrazové dřevěné lišty

Na Vaše obrazy si můžete vybrat rám z mnoha druhů dřevěných obrazových lišt. Nabízíme Vám lišty od českých výrobců /jako je např. tradiční výrobce obrazových rámů a lišt Lira, Český Krumlov, ale i lišty od jiných výrobců a dovozců. Lišty jsou v mnoha různých profilech, dezénech a různých dokončeních a také z různých druhů dřevin, jako je borovice, smrk a tropické dřeviny mořené, lakované či barvené, zlacené či jinak zdobené. Na přání zákazníka vyrobíme obdélník či čtverec, ale umíme i zvláštní tvary se zkosenými rohy a mnohoúhelníky.

Blondely

Objednat si můžete také tzv. blondely, rámy s dozdobovanými rohy v různých provedeních.

Lišty kovové

Naše nabídka je ještě rozšířena o kovové lišty od známého dodavatele Nielsen, ale i jiných, které jsou vhodné především do moderních interiérů, do kancelářských prostor i na rozměrově větší díla.

Pasparty

Na míru zhotovíme pasparty různých velikostí z kvalitních paspartovacích kartonů, nejen papírové, ale i látkové. Pasparty můžeme vyřezat i do elipsy, kruhu i jiných tvarů.

Klip rámy

Plakáty nebo diplomy vám můžeme zasklít také bez rámu, pouze do skla s chromovými sponami, do tzv. klip rámů. Nabízíme na objednávku i atypické rozměry.

SKLO - obyčejné, antireflexní, CLARITY, TRU VUE

Můžeme Vám nabídnout jako ochranu obyčejné sklo, ale i Matobel - antireflexní s nelesknoucí se úpravou. Novinkou je sklo Clarity, což je speciální sklo s vrstvičkou kovu. Toto sklo je absolutně čiré a "neviditelné", poskytuje i 70% UV ochrany. Nabízíme také skla muzeální s 99% ochranou, a to typy TRU VUE ANTIREFLEX (antireflexní s čistým přenosem barev) a TRU VUE CONSERVATION (matný pobrch bez odlesků)

A ještě si u nás můžete také vybrat z nabídky

  • hotových zarámovaných fazetových, vitrážových i obyčejných zrcadel
  • hotových obrazů, souprav obrázků a malých jednotlivých obrázečků
  • hotových rámečků na fotografie i s opěrkami v typizovaných foto rozměrech
  • hotových rámů atypických rozměrů za zvýhodněné ceny.

Galerie

Kontakty

SKLOBENDL s.r.o
Kamarytova 156
39601 Humpolec

Otevírací doba:
Po-Pá: 7:30 - 16:00

Tel./fax:
+420 565 532 198

Email:
info@sklobendl.cz

Napište nám

Při zpracování Vašeho požadavku se řídíme nařízením o Ochraně osobních údajů.